


Гайка М6 з'єднувальна подовжена DIN 6334 з неіржавкої сталі А2 та А4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гайка М6 з'єднувальна подовжена DIN 6334 з неіржавкої сталі А2 та А4
Згідно з німецьким стандартом якості DIN 6334 висока з'єднувальна гайка є подовженим шестигранником для кріплення відразу двох болтів — по одному з кожного зі сторін. Метизи цього виду купуються в тандемі з іншими кріпильними виробами: болтами, шпильками і т. д. − для створення надійного скріплення в деталях із різзю.
Перехідні гайки ДІН 6334 виробляються з вуглецевої сталі або неіржавкої А2 і А4. На готові вироби наноситься антикорозійне покриття методом гарячого оброблення.
Сфери застосування подовжувальних (високих) гайок:
- виробництво верстатів,
- машинобудування,
- автомобілебудування.

Технічні характеристики гайки DIN 6334:
Висота сполучної гайки М6 становить 18 мм;
розмір під ключ — 10 мм:
теоретична маса однієї гайки — 8.08 г.
Додаткові відомості про гайки завжди можна отримати в кваліфікованих менеджерів компанії «М-Фреп».



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна висока |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Ширина | 11.05 мм |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



