Гайка М36 висока шестигранна ГОСТ 15523-70, DIN 6330 з неіржавкої сталі А2 і А4
DIN 6330 — гайка висока шестигранна з метричною різзю. Висота гайки становить півтора діаметра різі. Гайки DIN 6330 використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових, виробничих, будівельних галузях спільно з болтами, гвинтами, шпильками з відповідним розміром різі.
Шестигранна висока гайка DIN 6330 виробляється з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 та А4, латуни.
Гайки DIN 6330 мають клас міцності 8 і 10. Найчастіше гайки DIN 6330 з вуглецевої сталі оцинковані.

Характеристики гайки М36 ГОСТ 15523-70, DIN 6330:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
||
|
ГОСТ 15523-70 |
DIN 6330 |
|||
|
Діаметр |
d1 |
51.1 |
38 |
|
|
Висота гайки |
m |
43 |
54 |
|
|
Радіус фаски |
r |
15-300 |
50 |
|
|
Крок різі |
Р |
великий |
4 |
|
|
дрібний |
3 |
|||
|
Розмір під ключ |
S |
55 |
||
|
Радіус описаного кола |
e |
60.8 |
||
|
Вага однієї гайки |
|
574.4 |
||
Вартість, варіанти фасування та іншу цікаву інформацію про шестигранні високі гайки DIN 6330 уточнюйте у наших менеджерів.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна висока |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Ширина | 60.8 мм |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте







