Висока шестигранна гайка М30 ГОСТ 15523-70, DIN 6330 з неіржавкої сталі А2 та А4
Сфера застосування: Гайка DIN 6330 В (ГОСТ 15523) вважається високою та застосовується переважно для кріплення різних деталей до металевих основ. Використовується в таких сферах, як машинобудування, будівництво висотних будівель, зведення електро- та гідростанцій.
Опис: Гайка виробляється з неіржавкої сталі або вуглецевої сталі, має шестигранну форму, сферичний торець і висоту рівну ~1.5d.
Особливості: У будівельній сфері гайка може бути використана як із болтами, так зі шпильками, гвинтами, головне правильно підібрати розмір різі.

Характеристики гайки М30 ГОСТ 15523-70, DIN 6330:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
||
|
ГОСТ 15523-70 |
DIN 6330 |
|||
|
Діаметр |
d1 |
42.7 |
32 |
|
|
Висота гайки |
m |
36 |
45 |
|
|
Радіус фаски |
r |
15-300 |
41 |
|
|
Крок різі |
Р |
великий |
3.5 |
|
|
дрібний |
2 |
|||
|
Розмір під ключ |
S |
46 |
||
|
Радіус описаного кола |
e |
50.9 |
||
|
Вага однієї гайки |
|
334.7 г |
||
У нас ви знайдете не тільки гайки DIN 6330, але й болти, гвинти, шпильки з відповідними характеристиками. Доставка здійснюється кількома фірмами перевезеннями, щоб ви могли вибрати зручний для вас спосіб доставки. Усі товари мають сертифікати та гарантію якості від виробника. Ми працюємо для вас!



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна висока |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Ширина | 50.9 мм |
| Висота | 36 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте







