Гайка М8 висока шестигранна ГОСТ 15523-70, DIN 6330 з неіржавкої сталі А2 і А4
Опис і застосування
Ця гайка має форму шестигранника з різзю всередині. Відмітною особливістю метізу є його висота, що дорівнює півтора діаметрам різі. Застосовується таке кріплення в промисловості, судо та автомобілебудуванні разом із відповідними під нього болтами та гвинтами.
Стандарт, який дотримується заводу — виробником під час виробництва такої гайки — це DIN 6330. Метиз такого типу виготовлений із двох марок високоякісної сталі, А2 та А4, які мають високу стійкість до корозії й іржі. Розмірність варіюється від М6 до М42 включно.

Характеристики гайки М8 ГОСТ 15523-70, DIN 6330:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення (мм) |
||
|
ГОСТ 15523-70 |
DIN 6330 |
|||
|
Діаметр |
d1 |
11.7 |
9 |
|
|
Висота гайки |
m |
9.6 |
12 |
|
|
Радіус фаски |
r |
15-300 |
11 |
|
|
Крок різі |
Р |
великий |
1.25 |
|
|
дрібний |
1 |
|||
|
Розмір під ключ |
S |
13 |
||
|
Радіус описаного кола |
e |
14.2 |
||
|
Вага однієї гайки |
|
8.285 г |
||
У нас ви знайдете не тільки гайки DIN 6330, але й болти, гвинти, шпильки з відповідними характеристиками. Доставка здійснюється кількома фірмами перевезеннями, щоб ви могли вибрати зручний для вас спосіб доставки. Усі товари мають сертифікати та гарантію якості від виробника. Ми працюємо для вас!



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна висока |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Ширина | 14.2 мм |
| Висота | 9.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте







