Гайка М20 відривна антивандальна неіржавка ART 9305
Опис: Кріплення має вигляд звичайної гайки під ключ із конусоподібною верхньою частиною. Після встановлення та затягування гайки зрізається нижня частина виробу та на болті або гвинті залишається лише гладка конусоподібна частина гайки, що виключає можливість відкручування без використання спеціального інструмента. Звідси й назва гайки — антивандальна.
Матеріал: Щоб протистояти можливості появи іржі на виробі, антивандальна гайка виробляється з високовуглецевої неіржавкої сталі марки А2.
Сфери застосування: Використовується всюди у разі ризику хитіння зафіксованої деталі, наприклад, у ліфтах, громадському транспорті.
Гайка антивандальна відривна
- Артикул: 9150
- Матеріал: неіржавка сталь А2
- Діаметр: М6, М8, М10, М12, М16, М20
- Тип: антивандальна
- Форма: шестигранна
Встановлення гайки:

Приклад монтажу гайки:

Компанія «М-кріп» пропонує купити відривні гайки. Завдяки особливій продукції ці кріпильні вироби унеможливлюють несанкціоноване демонтажу. Продукція, представлена в широкому діапазоні розмірів, реалізується за оптимальним цінам і на максимально вигідних умовах. Вона характеризується високою якістю, надійністю і довговічністю, забезпечуючи міцність кріплення елементів або конструкцій.

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: Ціну уточнюйте






