Гайка М5 з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 з неіржавкої сталі А2 та А4
Матеріал: Сталь, оцинкована сталь, Неіржавка сталь А2/А4.
Застосування: Гайка високоміцна DIN 6923 застосовується в машинній і автомобільній будові, приладобудуванні, народному господарстві для надійного скріплення вузлів і елементів конструкцій спільно з іншими метричними кріпленнями. Гайка має головку шестигранної форми та плоский фланець із насічками.
Розміри: Номінальний діаметр різі DIN 6923 d: М4-М20; Крок різі DIN 6923, P: 0,7-2,5; Висота гайки DIN 6923, m: 4,65-20; Діаметр буртика DIN 6923, dc: 10-42,8; Діаметр описаного обводу e DIN 6923, не менш ніж: 7,66-32,95; Розмір під ключ DIN 6923, S: 7-30.
Сполучні товари з категорії: Анкери, болти, гайки, шайби, шпилька, меблеві гвинти, врізні гайки, муфти
Аналоги: ГОСТ 50592, ISO 4161, 10663.

Таблиця характеристик гайки М5 ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
0.8 мм |
|
|
Діаметр внутрішнього обводу |
d |
не менш ніж |
5 мм |
|
не більш ніж |
5.75 мм |
||
|
Діаметр фланця, не більш ніж |
dc |
11.8 мм |
|
|
Розмір «під ключ» |
S |
не більш ніж |
8 мм |
|
не менш ніж |
7.78 мм |
||
|
Діаметр описаного кола |
e |
8.79 мм |
|
|
Висота |
m |
не більш ніж |
5 мм |
|
не менш ніж |
4.7 мм |
||
|
Вага однієї сталевої гайки |
|
1.39 г |
|
Займаємося реалізацією гайок із фланцем DIN 6923 сталь марки А2 і А4. Оцинкуємо товар за бажанням замовника. У нас ви знайдете тільки якісну продукцію. На всі ваші питання з радістю дадуть наші менеджери.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Ширина | 11.8 мм |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
- Ціна: 888 ₴






