Гайка М36 низька ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936 з неіржавкої сталі А2 і А4
Як випливає з назви гайки, її головна відмінність від звичайної гайки ГОСТ 5915-70 — зменшена висота. Ця конструктивна особливість пов'язана з тим, що застосовують гайки низькі в тих випадках, коли застосування звичайної гайки неможливе. Гайка ГОСТ 5916-70 (аналоги DIN 439 и DIN 936) виготовлена із шестигранної форми під гайковий ключ. Гайка являє собою кріпильну деталь із нарізним отвором посередині для з'єднання з болтами, гвинтами и шпильками. Гайка низька шестигранна виготовляється як зі звичайною різзю, так і зі зменшеною. Ми пропонуємо чорні та оцинковані низькі гайки. Завжди в наявності гайки низькі розміром від М2 до М48. У нас ви знайдете гайки будь-яких класів міцності — від 4.0 до 12.0.

Таблиця характеристик низької гайки М36 ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
великий |
4 мм |
|
дрібний |
3 мм |
||
|
Розмір «під ключ» |
S |
55 мм |
|
|
Діаметр описаного кола |
e |
60.8 мм |
|
|
Висота |
m |
18 мм |
|
|
Вага однієї сталевої гайки |
|
216.99 г |
|
Компанія "М-кріп" пропонує придбати гайки низькі ГОСТ 5916-70 як вітчизняного виробництва, так і закордонного. На всю продукцію ми надаємо сертифікати якості. «М-Фреп» гарантує високу якість продукції, що постачається за прийнятних цінах.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна низька (з фаскою) |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Ширина | 60.8 мм |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
- Ціна: 888 ₴







