Гайка М10 низька ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936 з неіржавкої сталі А2 і А4
Гайка низька по DIN 936 — нарізне кріплення для створення роз'ємних з'єднань, у яких не потрібне велике зусилля затягування. Гайка низька, відрізняється від гайок загального призначення зменшеною до 40% висотою та наявністю дрібної різі. Застосовують низьку гайку переважно в приладобудуванні, виробництві сталевих меблів, електро- та побутових приладах, а також інших пристроях, що не потребують великих зусиль затягування. Відповідно до стандарту DIN 936 гайку можуть випускати як із лівою, так і правою різзю. Як відповідь кріплення застосовують шпильки або болти з дрібною різзю або відповідна нарізні деталі виробів, спеціально виготовлених під низьку гайку.

Таблиця характеристик низької гайки М10 ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
великий |
1.5 мм |
|
дрібний |
1.25 мм |
||
|
Розмір «під ключ» |
S |
16 мм |
|
|
Діаметр описаного кола |
e |
17.6 мм |
|
|
Висота |
m |
5 мм |
|
|
Вага однієї сталевої гайки |
|
5.02 г |
|
Необхідне кріплення будь-якої форми, розміру та класу міцності, виготовлений із різних сталей? Телефонуйте менеджерам компанії — максимально швидко доставимо потрібні метизи в будь-який регіон України. Постачаємо деталі як гуртом, так і в роздріб.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна низька (з фаскою) |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Ширина | 17.6 мм |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
- Ціна: 888 ₴







