Гайка М42 прорізна та корончаста ГОСТ 5918-73, DIN 935 з неіржавкої сталі А2 та А4
Сфера застосування: Застосовується гайка DIN 935 майже у всіх галузях промисловості. Дуже часто шестигранні прорізні гайки використовують у виробництві меблів.
Опис: Гайка DIN 935 (ГОСТ 5918, 5932, EN ISO 7035, 7036, 7037) має шестигранну форму, у формі корони, називається корончаста, прорізна під шплінт шестигранна. Виготовляють гайку DIN 935 з вуглецевої сталі Ст20, Ст30, Ст45, 40Х, 40ХЛ, неіржавкої сталі А2, А4, (12Х18Н9, 10Х17Н13М2Т) і латуні. Клас міцності 6.0, 8.0, 10.9, 12.9.
Особливості: Шестигранна гайка DIN 935 — це надійний засіб для стопорення болтових і шпильових з'єднань і стопорення гайок у поєднанні зі шлінтами.
Аналоги: ГОСТ 5918, 5932, EN ISO 7035, 7036, 7037

Таблиця технічних характеристик гайки М42 ГОСТ 5918-73, DIN 935:
|
Характеристика |
Значення |
Позначення |
|
|
Крок різі
|
Р |
великий |
4.5 мм |
|
дрібний |
3 мм |
||
|
Розмір «під ключ» |
S |
65 мм |
|
|
Висота |
k |
46 мм |
|
|
Діаметр описаного кола |
e |
71.3 мм |
|
|
Ширина прорізу |
n |
9 мм |
|
|
Маса однієї гайки
|
Виготовлення 1 |
800.488 г |
|
|
Виготовлення 2 |
728.35 г |
||
Компанія "М-Фреп" пропонуємо купити доорончасті гайки в широкому діапазоні типорозмірів, щоб ви змогли знайти мітки, які підходять для ваших цілей. У нас найнижчі ціни на ринку кріплень. Діє система знижок, чим більше ви замовляєте металіза, тим менша вартість кожного метізу окремо. На всі ваші питання дадуть змогу наші менеджери.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Ширина | 73.1 мм |
| Висота | 46 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
- Ціна: 888 ₴







