



Гайка М22 ГОСТ 5918-70, DIN 935, прорізна та корончаста з неіржавкої сталі А2 та А4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гайка М22 прорізна та корончаста ГОСТ 5918-73, DIN 935 з неіржавкої сталі А2 та А4
Гайка корончаста ГОСТ 5918-73 — нарізне кріплення з додатковим функціоналом для створення роз'ємних з'єднань. Корончаста гайка широко застосовується в машинобудуванні та будівництві в вузлах із обертовими деталями (вали, ротори тощо), а також деталями, схильними до вібрації.
Конструктивно гайка корончаста являє собою шестигранну втулку з внутрішньою метричною або дюймовою різзю, на одній із площин якої зроблені спеціальні вирізи, що зовні схожі на корону. Ці вирізи слугують для фіксації гайки за допомогою розвідних шплінтів або локшиних стопорних шайб, лапки яких заводяться в прорізи корончастої гайки. Отже, застосування корончастої гайки в комплекті зі шплінтами та стопорними шайбами створює надійніше з'єднання, ніж застосування гайок загального призначення в комплекті з пружинними шайбами.

Таблиця технічних характеристик гайки М22 ГОСТ 5918-73, DIN 935:
|
Характеристика |
Значення |
Позначення |
|
|
Крок різі
|
Р |
великий |
2.5 мм |
|
дрібний |
1.5 мм |
||
|
Розмір «під ключ» |
S |
34 мм |
|
|
Висота |
k |
27.8 мм |
|
|
Діаметр описаного кола |
e |
37.3 мм |
|
|
Ширина прорізу |
n |
5.5 мм |
|
|
Маса однієї гайки
|
Виготовлення 1 |
124.019 г |
|
|
Виготовлення 2 |
114.744 г |
||
Компанія "М-кріп" пропонуємо купити доорончасті гайки в широкому діапазоні типорозмірів, щоб ви змогли знайти мітки, які підходять для ваших цілей. Так, ми реалізуємо цю продукцію з діаметром отвору від 6 до 42 мм. Найпотрібнішими в промисловості є середні розмірні варіанти — корончасті гайки від М10 до М20, а також М24 і М30.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Ширина | 37.3 мм |
| Висота | 27.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 34 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴



