Гайка М4 прорізна та корончаста ГОСТ 5918-73, DIN 935 з неіржавкої сталі А2 та А4
Корончасті гайки DIN 935 (клас точності А, В) і ГОСТ 5918 (клас точності В) використовуються в складальних вузлах, до яких виводяться підвищені вимоги щодо стійкості до вібраційних або циклічних навантажень.
Гайки виробляються у двох варіантах: виготовлення 1 — гайка прорізна; виготовлення 2 — гайка корончаста. Жорстка фіксація корончастих і прорізних гайок на відповідних деталях (осях, болтах, шпильках) у посадковому місці забезпечується встановленням міцного розвідного шліфту з відповідним умовним діаметром і довжиною. За потреби під кріпильні деталі підкладають плоскі шайби.
В гайках ГОСТ 5918, DIN 935 різь може бути великою (від 1,25 мм до 4,0 мм) або дрібною (від 1,0 мм до 3,0 мм). Розміри «під ключ»: від 13 мм до 55 мм. Число прорізів дорівнює 6. Висота корончастих гайок ГОСТ 5918: від 9,8 мм до 40,0 мм. Висота прорізних і корончастих гайок DIN 935: від 9,5 мм до 38 мм.

Таблиця технічних характеристик гайки М4 ГОСТ 5918-73, DIN 935:
|
Характеристика |
Значення |
Позначення |
|
Крок різі |
Р |
0.7 мм |
|
Розмір «під ключ» |
S |
7 мм |
|
Висота |
k |
5 мм |
|
Діаметр описаного кола |
e |
7.5 мм |
|
Ширина прорізу |
n |
1.2 мм |
|
Маса однієї гайки |
Виготовлення 1 |
1.099 г |
|
Виготовлення 2 |
– |
Компанія "М-креп" реалізує великим і дрібним гуртом гайку корончасту за DIN 935 і ГОСТ 5918 всіх типорозмірів. Купити гайку ви можете зв'язавшись із нашими менеджерами за контактними телефонами, зазначеними на сайті.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







