Гайка ковпачкова М10 DIN 986 самоконтрастна, з неіржавкої сталі
DIN 986 — гайка Глубка ковпачкова самоконтрастна зі стопорним кільцем із нейлону або пластмаси, шестигранна з метричною різзю. Гайки DIN 986 використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових, виробничих, будівельних галузях спільно з болтами, гвинтами, шпильками з відповідним розміром різі.
Глава самоконтрастна гайка DIN 986 виробляється з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 і А4, латуні.

Технічні характеристики гайки М10 DIN 986:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
1.5 мм |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
8.04 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
16 мм |
|
Повна висота гайки |
h2 |
18.1 мм |
|
Діаметр описаного кола, не менш ніж e |
e |
17.77 мм |
|
Висота граней разом зі вставкою |
h1 |
10.5 мм |
Вартість, варіанти фасування та іншу цікаву інформацію про ковпачкові гайки зі стопорним кільцем DIN 986 уточнюйте в наших менеджерів.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Ширина | 17.77 мм |
| Висота | 18.1 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






