Ковпачкова гайка М42 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 з неіржавких сталей А2 і А4
Ковпачкові гайки, виготовлені з неіржавких сплавів, мають підвищені антикорозійні та міцні властивості, стійкість до впливів кислот, гігієнічність і стійкість до намагнічування.
Виробляють гайки ГОСТ 11860-85 з європейських сталей: А2 (AISI 304) и А4 (AISI 316).l

Параметри гайки М42 DIN 1587, ГОСТ 11860-85:
Р — 4.5 мм;
m — 34 мм;
S — 65 мм;
h — 70 мм;
dk — 62 мм;
t — 51 мм;
Компанія «М-Фреп» реалізує гайок ковпачкових виготовлених із європейської неіржавкої сталі марок А2 і А4. У нас тільки якісне кріплення від найкращих постачальників Європи. Під час виробництва дотримуються всі необхідні норми. Кріплення відповідають усім технічним вимогам, зазначеним у ГОСТ або DIN. Деталі є в наявності на складі та можливе виготовлення під замовлення на надані креслення.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте







