



Ковпачкова гайка М16 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 з неіржавких сталей А2 і А4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Ковпачкова гайка М16 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 з неіржавких сталей А2 і А4
Ковпачкові гайки DIN 1587, ГОСТ 11860-85 виготовляються з європейських неіржавких сталей: А2 (AISI 304) та А4 (AISI 316). Назва вітчизняних сталей показує, скільки відсотків, якого елемента міститься в сплаві.
Гайки ГОСТ 11860-85 або їхній аналог DIN 1587 застосовують як декоративні заглушки. Вони не тільки покращують зовнішній вигляд конструкції, але й зменшують ризик травмування. Використовується це кріплення в меблевій промисловості, особливо часто його кріплять на дитячих манежах і спортивних комплексах.

Параметри гайки М16 DIN 1587, ГОСТ 11860-85:
Р — 2 мм;
m — 13 мм;
S — 24 мм;
h — 28 мм;
dk — 23 мм;
t — 21 мм;
Вага однієї гайки — 57.8 г.
Реалізуємо гайки ковпачкові DIN 1587, ГОСТ 11860-85 за найнижчими цінами. Є широкий вибір продукції: болти, гвинти, гайки, шайби, шпильки. Виготовляємо кріплення за кресленням. Постійним клієнтам знижки! Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



