



Гайка ковпачкова М14 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 з нержавійки
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 5 700 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Ковпачкова гайка М14 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 з неіржавких сталей А2 і А4
Ковпачкові гайки, виготовлені з неіржавких сплавів, мають підвищені антикорозійні та міцні властивості, стійкість до впливів кислот, гігієнічність і стійкість до намагнічування.
Виробляють гайки ГОСТ 11860-85 з європейських сталей: А2 (AISI 304) и А4 (AISI 316).l

Параметри гайки М14 DIN 1587, ГОСТ 11860-85:
Р — 2 мм;
m — 11 мм;
S — 22 мм;
h — 25 мм;
dk — 21 мм;
t — 18 мм;
Вага однієї гайки — 40.4 г.
Компанія «М-Фреп» реалізує гайок ковпачкових виготовлених із європейської неіржавкої сталі марок А2 і А4. У нас тільки якісне кріплення від найкращих постачальників Європи. Під час виробництва дотримуються всі необхідні норми. Кріплення відповідають усім технічним вимогам, зазначеним у ГОСТ або DIN. Деталі є в наявності на складі та можливе виготовлення під замовлення на надані креслення.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
- Ціна: від 5 700 ₴/100 шт.



