Шестигранна гайка М20 ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70, DIN 934 з неіржавких сталей А2 і А4
Гайки з європейських неіржавких матеріалів виробляються з двох різновидів сировини:
- Сталь А2 — її так само називають «технічною» неіржавкою. Кріплення з цього матеріалу може працювати за температури до - 2000З. Під час термічного оброблення проявляє невелике намагнічування. Має гарні антикорозійні властивості, але за тривалого впливу агресивних середовищ, наприклад, солона вода, піддається іржі.
- Сталь А4 — інша назва — «харчова» неіржавка сталь. У неї додають невелику кількість молібдену, що неабияк підвищує її корозійні властивості та робить повністю немагнітною. Кріплення з цієї сировини призначене для роботи в морській воді та кислотах.

Розміри та вага гайки М20 DIN 934, ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
2.5 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
30 мм |
|
Діаметр окружності, не менш ніж |
e |
33.5 мм |
|
Висота гайки |
m |
18 мм |
|
Вага однієї гайки |
|
71.44 г |
Компанія «М-Фреп» реалізуєміти, які виробляють найкращі компанії Європи. Гайки DIN 934 виробляють зі сталей А2 і А4 з номінальними діаметрами різі від М5 до М48. Також у нас ви знайдете стрижневі деталі з тих самих матеріалів, що й гайки. Наші ціни приємно вас здивують. Доставка до будь-якого регіону країни.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







