Шестигранна гайка М5 ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70, DIN 934 з неіржавких сталей А2 і А4
Гайка неіржавка М5 ГОСТ 5915-70 (європейський аналог DIN 934) має шестигранну форму. Виготовляється з якісної неіржавкої сталі класу А2 і А4. Перевага неіржавкої сталі перед вуглецевими сталями — висока антикорозійна стійкість і привабливий зовнішній вигляд. Гайки з цього матеріалу застосовуються повсюдно з болтами та шайбами з аналогічного матеріалу, того ж діаметра та кроку різі. Наприклад, використовуються в автомобілебудуванні, у будівництві (з'єднання елементів конструкції, які розміщені на відкритому повітрі або схильні до впливу вологи), а також в інших сферах виробництва.

Розміри та вага гайки М5 DIN 934, ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70 з А2 та А4:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
0.8 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
8 мм |
|
Діаметр окружності, не менш ніж |
e |
8.8 мм |
|
Висота гайки |
m |
4.7 мм |
|
Вага однієї гайки |
|
1.44 г |
Компанія «М-Фреп» пропонує величезний вибір металізаторів із різних матеріалів власного виробництва або виготовлення найкращих виробників Європи. Також ми виробляємо кріплення за кресленнями замовника, термін виконання встановлюється індивідуально.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Ширина | 8.8 мм |
| Висота | 4.7 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
- Ціна: від 78 ₴/100 шт.







