Гайка М18 ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70, DIN 934 з неіржавкої сталі
Гайки, що мають шестигранну форму та накатну різь, виробляються за ГОСТ 5915-70 або європейському аналогу DIN 934. Виготовляються кріплення з якісних неіржавких сталей. За міцними характеристиками ці мітки наближаються до класу міцності 8.0 и 10.0 кріпильної сталі з вуглецевих сталей.
Кріплення з неіржавкої сталі виробляють із вітчизняних матеріалів марок: 20Х13, 08Х18Н10Т, 12Х18Н10Т, 10Х17Н13М2. Їх застосовують у газопроводах і нафтопродродукрах, хімічному, харчовому, меблевому та суднобудуванні. Цей кріплення стійкий до впливу корозії, кислот, має тривалий експлуатаційний термін і вирізняється невибагливістю в догляді.

Розміри та вага гайки М18 DIN 934, ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
2.5 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
27 мм |
|
Діаметр окружності, не менш ніж |
e |
30.1 мм |
|
Висота гайки |
m |
16.4 мм |
|
Вага однієї гайки |
|
53.27 г |
Компанія «М-Фреп» виготовляє та продає гаек ГОСТ 5915-70 з неіржавких сталей марок: 20Х13, 08Х18Н10Т, 12Х18Н10Т, 10Х17Н13М2. Пропонуємо так само придбати болти, розміри яких відповідають розмірам гайок.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Ширина | 30.1 мм |
| Висота | 16.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
- Ціна: 888 ₴







