



Гайка М14 ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70, DIN 934 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 1 656 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гайка М14 шестигранна ГОСТ 5927-70, ГОСТ 5915-70, DIN 934 з неіржавкої сталі
Неіржавке кріплення призначений для роботи в агресивних середовищах та екстремальних умовах, тому вимоги до них відповідні. Метизи з неіржавкої сталі мають низку переваг:
- Тривалий термін експлуатації.
- Підвищена опірність впливам агресивних середовищ.
- Здатність працювати без зниження міцності у великому температурному діапазоні.
- Гігієнічність.

Розміри та вага гайки М14 DIN 934, ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
2 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
21 мм |
|
Діаметр окружності, не менш ніж |
e |
23.4 мм |
|
Висота гайки |
m |
12,8 мм |
|
Вага однієї гайки |
|
25.33 |
Компанія "М-кріп" виробляє гайки з неіржавкої сталі з номінальними діаметрами різі від М5 до М48. Кріплення відповідає нормам стандарту ГОСТ 5927-70 і DIN 934. Також компанія спеціалізується на виготовленні металізаторів під замовлення на надані креслення. Надсилання продукції відбувається відразу після оплати рахунку. Термін виконання в кожному окремому випадку охоплюється індивідуально.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Ширина | 23.4 мм |
| Висота | 12.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 21 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
- Ціна: від 1 656 ₴/100 шт.



