Гайка М10 ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70, DIN 934 з неіржавкої сталі
Гайка неіржавка М10 згідно ГОСТ 5915 (європейський аналог DIN 934) виробляється шестигранної форми. Для виготовлення цих гайок використовується якісна неіржавка сталь класу А2, А4. Кріплення, виготовлене з неіржавкої сталі, застосовується в багатьох сферах, наприклад: у суднобудуванні, харчовій, а також хімічній промисловості, у медицині, фармакології. Гайка використовується в поєднанні разом із болтами або гвинтами, шайбами. Головним показником надійності з'єднання є відповідність використовуваного кріплення один одному за різними критеріями: крок різі, матеріал виготовлення, діаметр.
Гайки DIN 934 мають форму правильного шестигранника з внутрішньою різзю нанесеною методом накатки.

Розміри та вага гайки М10 DIN 934, ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
1.5 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
16 мм |
|
Діаметр окружності, не менш ніж |
e |
17.8 мм |
|
Висота гайки |
m |
8.4 мм |
|
Вага однієї гайки |
|
10.22 г |
Компання "М-кріп" надає послуги з виготовлення кріплення різного типорозміру, з різних матеріалів, а також згідно з різними нормами та стандартами. Виконання замовлень і подальше їх надсилання до клієнта здійснюється якнайшвидше. Кріплення доставляється на всій території України надійними компаніями-перевізниками.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Висота | 8.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 16 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
- Ціна: від 684 ₴/100 шт.







