Болт М16 неіржавкий із фланцем DIN 6921
Болти з фланцем використовують, коли хочуть зменшити тиск, який впливає на конструкцію під час затягування. Кріплення виробляють відповідно до стандартів ОСТ 37.001.193 і DIN 6921. Метиз має шестигранну головку з пресшайбою та стрижень із неповною різзю.
Болты DIN 6921, виготовлені з неіржавких сталей марок А2 та А4 або їх вітчизняних аналогів, призначені для експлуатації в агресивних середовищах. Вони можуть витримати перепади температур від -200 до +4500З.

Технічні характеристики болта М16 DIN 6921:
P = 2 мм;
k = 14.4 мм;
S = 21 мм;
dc = 35 мм.
l — від 35 до 100 мм.
Наше підприємство постачає якісні кріплення. Великий досвід роботи в Україні та співпраці з закордонними виробниками дає змогу нам лідирувати практично за всіма позиціями на вітчизняному ринку кріплення.
Для замовлення та отримання докладної інформації звертайтеся до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 35 мм |
| Висота головки | 14.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 21 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






