Болт М6 неіржавкий із фланцем DIN 6921
Болти, виготовлені за німецьким стандартом DIN 6921 мають форму стрижня з неповною різзю на одному кінці та шестигранну головку з пресшайбою на другому. Завдяки наявності фланця біля кріплення, дає можливість зменшити тиск на поверхню та запобігти її пошкодженню під час монтажу без застосування шайб. Поверхня пресшайби може бути рівною або мати зубчики для додаткової фіксації кріплення.
Болты DIN 6921, виготовлені з неіржавких сталей марок А2 та А4 або їх вітчизняних аналогів, призначені для експлуатації в агресивних середовищах. Вони можуть витримати перепади температур від -200 до +4500З.

Технічні характеристики болта М6 DIN 6921:
P = 1 мм;
k = 6.6 мм;
S = 10 мм;
dc = 14.2 мм.
l — від 20 до 50 мм.
Компанія «М-Фреп» пропонує неіржавкі болти з фланцем за цінами виробника. У нас ви знайдете безліч кріплень із неіржавких або конструкційних сталей. Доставка метізів проводиться надійними фірмами-перевізниками та здійснюється на всій території країни.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 14.2 мм |
| Висота головки | 6.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 10 мм |
- Ціна: від 886 ₴/100 шт.






