Болт М5 неіржавкий із фланцем DIN 6921
Болти з фланцем використовують, коли хочуть зменшити тиск, який впливає на конструкцію під час затягування. Кріплення виробляють відповідно до стандартів ОСТ 37.001.193 і DIN 6921. Метиз має шестигранну головку з пресшайбою та стрижень із неповною різзю.
Болты DIN 6921, виготовлені з неіржавких сталей марок А2 та А4 або їх вітчизняних аналогів, призначені для експлуатації в агресивних середовищах. Вони можуть витримати перепади температур від -200 до +4500З.

Характеристики болта М5 DIN 6921:
P = 0.8 мм;
k = 5.4 мм;
S = 8 мм;
dc = 9.8 мм.
Наше підприємство постачає якісні кріплення. Великий досвід роботи в Україні та співпраці з закордонними виробниками дає змогу нам лідирувати практично за всіма позиціями на вітчизняному ринку кріплення.
Для замовлення та отримання докладної інформації звертайтеся до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і фланцем |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.8 мм |
| Висота головки | 5.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 8 мм |
- Ціна: від 616 ₴/100 шт.






