Болт М48 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болт М48 ГОСТ 7798 виготовлений із неіржавкої сталі класу А2 (аналог 12Х18Н10Т). Має шестигранну головку та повну різь різного кроку.
Є також аналогічні європейські стандарти — DIN 933 и DIN 931. Ці болти можуть бути використані для з'єднання та фіксації в різних конструкціях і в різних сферах. Наприклад, використовується в будівництві (з'єднання конструкцій, схильних до впливу негативних погодних умов), приладобудуванні, верстата та інших сферах. Особливу увагу варто звернути на те, що використовувати з даними болтами можна тільки гайки та шайби, які відповідають по матеріалу виготовлення, діаметру та кроку різі.

Технічні характеристики болта М48 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
Р = 5 мм;
S = 75 мм;
k = 30 мм;
е = 82.6 мм;
l — від 65 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М48 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
65 |
2009 |
|
70 |
2076 |
|
75 |
2143 |
|
80 |
2211 |
|
85 |
2278 |
|
90 |
2345 |
|
95 |
2412 |
|
100 |
2479 |
|
105 |
2546 |
|
110 |
2614 |
|
115 |
2690 |
|
120 |
2760 |
|
125 |
2831 |
|
130 |
2903 |
|
140 |
3045 |
|
150 |
3187 |
|
160 |
3329 |
|
170 |
3471 |
|
180 |
3614 |
|
190 |
3756 |
|
200 |
3898 |
|
220 |
4182 |
|
240 |
4466 |
|
260 |
4751 |
|
280 |
5035 |
|
300 |
5319 |
Компанія «М-кріп» пропонує величезний вибір метизної продукції з неіржавкої сталі: болти, гайки, шайби, шпильки, гвинти, саморізи, хомути, шурупи. Величезний вибір готової продукції, все інше ви зможете оформити під замовлення. Виготовляюмо метизи не стандартних розмірів, за наданих кресленнями.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Висота головки | 30 мм |
| Ширина головки | 82.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 75 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






