


Болт М42 шестигранний DIN 933, DIN 931, ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Болт М42 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болти ГОСТ 7805-70, 7798-70, DIN 933, 931 призначені для роботи в харчовій, хімічній нафтопродуктивній, судновій, авіаційній та автомобільній промисловості. Спільно з ними використовують гайки та шайби виготовлені з того ж матеріалу та мають такий самий розмір, як і болти.
Болты DIN 933 виробляють із неіржавкої марок 20Х13 і 12Х18Н10Т. Їх застосовують у кріпленнях, які зазнають дії агресивних середовищ або перепадів температур. Сумісне з болтами, використовуючи гайки та шайби, виготовлені з того ж матеріалу та мають такі ж розміри.

Технічні характеристики болта М42 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
Р = 4.5 мм;
S = 65 мм;
k = 26 мм;
е = 71.3 мм;
l — від 55 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М42 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
55 |
1304 |
|
60 |
1356 |
|
65 |
1407 |
|
70 |
1458 |
|
75 |
1509 |
|
80 |
1561 |
|
85 |
1612 |
|
90 |
1663 |
|
95 |
1715 |
|
100 |
1766 |
|
105 |
1826 |
|
110 |
1880 |
|
115 |
1934 |
|
120 |
1989 |
|
125 |
2043 |
|
130 |
2098 |
|
140 |
2207 |
|
150 |
2315 |
|
160 |
2424 |
|
170 |
2533 |
|
180 |
2642 |
|
190 |
2751 |
|
200 |
2860 |
|
220 |
3077 |
|
240 |
3295 |
|
260 |
3513 |
|
280 |
3730 |
|
300 |
3948 |
Компанія "М-кріп" пропонує якісні болти ГОСТ 7805 з неіржавкої сталі класу А2 за прийнятними цінами. У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають усю необхідну інформацію щодо кріплення й умов його замовлення. Якщо виникають питання — звертайтеся до наших менеджерів, які без зволікання дадуть відповідь на Ваші питання й порадить із вибором необхідного кріплення. Співпрацюємо з надійними транспортними перевезеннями, доставляємо кріплення по всій Україні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Висота головки | 26 мм |
| Ширина головки | 71.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 65 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



