


Болт М36*50-300 шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 933, DIN 931 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Болт М36 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болти ГОСТ 7805-70 або DIN 933 можуть виготовлятися з двох варіантів неіржавкої сталі:
- А2 — вітчизняний аналог 20Х13 або 12Х18Н10Т. Витримують перепади температур від -200 до +4250 °C. Виявляють не великі властивості магнітності, тільки працюючи за високих температур. Висока опірність корозії.
- А4 — вітчизняний аналог 10Х17Н13М12, завдяки додаванню 2-3% відсотків молібдену, матеріал повністю незагадковий і опірність корозії більша, ніж у сталі А2. Кріплення здатне працювати за температур від -60 до +4500З.

Технічні характеристики болта М36 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
Р = 4 мм;
S = 55 мм;
k = 22.5 мм;
е = 60.8 мм;
l — від 50 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М36 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
50 |
834.5 |
|
55 |
872.1 |
|
60 |
909.8 |
|
65 |
947.4 |
|
70 |
985 |
|
75 |
1023 |
|
80 |
1061 |
|
85 |
1098 |
|
90 |
1141 |
|
95 |
1181 |
|
100 |
1221 |
|
105 |
1261 |
|
110 |
1301 |
|
115 |
1341 |
|
120 |
1381 |
|
125 |
1421 |
|
130 |
1461 |
|
140 |
1541 |
|
150 |
1621 |
|
160 |
1701 |
|
170 |
1780 |
|
180 |
1860 |
|
190 |
1940 |
|
200 |
2020 |
|
220 |
2180 |
|
240 |
2340 |
|
260 |
2500 |
|
280 |
2660 |
|
300 |
2820 |
Компанія «М-кріп» виробляє шестигранних болтів із неіржавких сталей марок 20Х13 і 12Х18Н10Т. Кріплення мають сертифікат якості та гарантію 36 місяців. Доставляємо продукцію різними фірмами-перевізниками на всій території України.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Висота головки | 25.5 мм |
| Ширина головки | 60.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 55 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



