Болт М30 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болт М30 ГОСТ 7798 виготовлений із неіржавкої сталі класу А2 (аналог 12Х18Н10Т). Має шестигранну головку та повну різь різного кроку.
Є також аналогічні європейські стандарти — DIN 933 и DIN 931. Ці болти можуть бути використані для з'єднання та фіксації в різних конструкціях і в різних сферах. Наприклад, використовується в будівництві (з'єднання конструкцій, схильних до впливу негативних погодних умов), приладовбудуванні, станкобудуванні та інших сферах. Особливу увагу варто звернути на те, що використовувати з даними болтами можна тільки гайки та шайби, які відповідають по матеріалу виготовлення, діаметру та кроку різі.

Технічні характеристики болта М30 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
Р = 3.5 мм;
S = 46 мм;
k = 18.7 мм;
е = 50.9 мм;
l — від 40 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М30 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
40 |
474.8 |
|
45 |
500.9 |
|
50 |
526.9 |
|
55 |
553 |
|
60 |
579 |
|
65 |
605.1 |
|
70 |
631.1 |
|
75 |
659.7 |
|
80 |
687.5 |
|
85 |
715.2 |
|
90 |
743 |
|
95 |
770.8 |
|
100 |
798.5 |
|
105 |
826.3 |
|
110 |
854.1 |
|
115 |
881.8 |
|
120 |
909.6 |
|
125 |
937.4 |
|
130 |
965.2 |
|
140 |
1021 |
|
150 |
1076 |
|
160 |
1132 |
|
170 |
1188 |
|
180 |
1243 |
|
190 |
1299 |
|
200 |
1354 |
|
220 |
1465 |
|
240 |
1576 |
|
260 |
1687 |
|
280 |
1798 |
|
300 |
1910 |
Компанія «М-Фреп» пропонує величезний вибір метизної продукції з неіржавкої сталі: болти, гайки, шайби, шпильки, гвинти, саморізи, хомути, шурупи. Величезний вибір готової продукції, все інше ви зможете оформити під замовлення. Виготовляюмо метизи не стандартних розмірів, за наданих кресленнями.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Висота головки | 18.7 мм |
| Ширина головки | 50.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 46 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






