


Болт М27 шестигранний DIN 933, DIN 931, ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Болт М27 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болти ГОСТ 7805-70, 7798-70, DIN 933, 931 призначені для роботи в харчовій, хімічній нафтопродуктивній, судновій, авіаційній та автомобільній промисловості. Спільно з ними використовують гайки та шайби виготовлені з того ж матеріалу та мають такий самий розмір, як і болти.
Болты DIN 933 виробляють із неіржавкої марок 20Х13 і 12Х18Н10Т. Їх застосовують у кріпленнях, які зазнають дії агресивних середовищ або перепадів температур. Сумісне з болтами, використовуючи гайки та шайби, виготовлені з того ж матеріалу та мають такі ж розміри.

Технічні характеристики болта М27 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
Р = 3 мм;
S = 41 мм;
k = 17 мм;
е = 45.2 мм;
l — від 35 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М27 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
35 |
340.6 |
|
38 |
353.3 |
|
40 |
361.8 |
|
45 |
373 |
|
50 |
404.1 |
|
55 |
425.3 |
|
60 |
446.5 |
|
65 |
467.7 |
|
70 |
491.1 |
|
75 |
513.6 |
|
80 |
536.1 |
|
85 |
558.6 |
|
90 |
581 |
|
95 |
603.5 |
|
100 |
626 |
|
105 |
648.5 |
|
110 |
671 |
|
115 |
693.5 |
|
120 |
716 |
|
125 |
738.5 |
|
130 |
761 |
|
140 |
806 |
|
150 |
850.1 |
|
160 |
895.9 |
|
170 |
940.9 |
|
180 |
985.9 |
|
190 |
1031 |
|
200 |
1076 |
|
220 |
1166 |
|
240 |
1256 |
|
260 |
1346 |
|
280 |
1436 |
|
300 |
1526 |
Компанія "М-кріп" пропонує якісні болти ГОСТ 7805 з неіржавкої сталі класу А2 за прийнятними цінами. У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають усю необхідну інформацію щодо кріплення й умов його замовлення. Якщо виникають питання — звертайтеся до наших менеджерів, які без зволікання дадуть відповідь на Ваші питання й порадить із вибором необхідного кріплення. Співпрацюємо з надійними транспортними перевезеннями, доставляємо кріплення по всій Україні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Висота головки | 17 мм |
| Ширина головки | 45.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 41 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



