Болт М22 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болт М22 ГОСТ 7798 виготовлений із неіржавкої сталі класу А2 (аналог 12Х18Н10Т). Має шестигранну головку та повну різь різного кроку.
Є також аналогічні європейські стандарти — DIN 933 и DIN 931. Ці болти можуть бути використані для з'єднання та фіксації в різних конструкціях і в різних сферах. Наприклад, використовується в будівництві (з'єднання конструкцій, схильних до впливу негативних погодних умов), приладовбудованні, верстаті та інших сферах. Особливу увагу варто звернути на те, що використовувати з даними болтами можна тільки гайки та шайби, які відповідають по матеріалу виготовлення, діаметру та кроку різі.

Технічні характеристики болта М22 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
Р = 2.5 мм;
S = 34 мм;
k = 14 мм;
е = 37.3 мм;
l — від 30 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М22 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
30 |
193 |
|
32 |
198.6 |
|
35 |
207 |
|
38 |
215.4 |
|
40 |
221 |
|
45 |
235 |
|
50 |
249 |
|
55 |
263.1 |
|
60 |
278.9 |
|
65 |
293.8 |
|
70 |
308.8 |
|
75 |
323.7 |
|
80 |
338.6 |
|
85 |
353.6 |
|
90 |
368.5 |
|
95 |
383.4 |
|
100 |
398.3 |
|
105 |
413.3 |
|
110 |
428.2 |
|
115 |
443.1 |
|
120 |
458.1 |
|
125 |
473 |
|
130 |
487.9 |
|
140 |
517.8 |
|
150 |
547.6 |
|
160 |
577.5 |
|
170 |
607.4 |
|
180 |
637.2 |
|
190 |
667.1 |
|
200 |
697 |
|
220 |
756.7 |
|
240 |
816.4 |
|
260 |
876.1 |
|
280 |
935.9 |
|
300 |
995.6 |
Компанія «М-Фреп» пропонує величезний вибір метизної продукції з неіржавкої сталі: болти, гайки, шайби, шпильки, гвинти, саморізи, хомути, шурупи. Величезний вибір готової продукції, все інше ви зможете оформити під замовлення. Виготовляюмо метизи не стандартних розмірів за наданих кресленнями.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Ширина головки | 37.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 34 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






