


Болт М20 шестигранний DIN 933, DIN 931, ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 10 458 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниБолт М20 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болти ГОСТ 7805-70, 7798-70, DIN 933, 931 призначені для роботи в харчовій, хімічній нафтопродуктивній, судновій, авіаційній та автомобільній промисловості. Спільно з ними використовують гайки та шайби виготовлені з того ж матеріалу та мають такий самий розмір, як і болти.
Болты DIN 933 виробляють із неіржавкої марок 20Х13 і 12Х18Н10Т. Їх застосовують у кріпленнях, які зазнають дії агресивних середовищ або перепадів температур. Сумісне з болтами, використовуючи гайки та шайби, виготовлені з того ж матеріалу та мають такі ж розміри.

Технічні характеристики болта М20 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
Р = 2.5 мм;
S = 30 мм;
k = 12.5 мм;
е = 33 мм;
l — від 25 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М20 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
25 |
133.3 |
|
28 |
140.2 |
|
30 |
144.8 |
|
32 |
149.4 |
|
35 |
156.3 |
|
38 |
163.2 |
|
40 |
167.8 |
|
45 |
179.4 |
|
50 |
190.9 |
|
55 |
203.7 |
|
60 |
216 |
|
65 |
228.4 |
|
70 |
240.7 |
|
75 |
253 |
|
80 |
265 |
|
85 |
277.7 |
|
90 |
290.1 |
|
95 |
302.4 |
|
100 |
314.7 |
|
105 |
327.1 |
|
110 |
339.4 |
|
115 |
351.8 |
|
120 |
364.1 |
|
125 |
376.4 |
|
130 |
388.8 |
|
140 |
413.5 |
|
150 |
438.1 |
|
160 |
462.8 |
|
170 |
487.5 |
|
180 |
512.2 |
|
190 |
536.9 |
|
200 |
561.5 |
|
220 |
610.9 |
|
240 |
660.3 |
|
260 |
709.6 |
|
280 |
759 |
|
300 |
808.3 |
Компанія "М-кріп" пропонує якісні болти ГОСТ 7805 з неіржавкої сталі класу А2 за прийнятними цінами. У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають усю необхідну інформацію щодо кріплення й умов його замовлення. Якщо виникають питання — звертайтеся до наших менеджерів, які без зволікання дадуть відповідь на Ваші питання й порадить із вибором необхідного кріплення. Співпрацюємо з надійними транспортними перевезеннями, доставляємо кріплення по всій Україні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Висота головки | 12.5 мм |
| Ширина головки | 33 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 30 мм |
- Ціна: від 10 458 ₴/100 шт.



