


Болт М18*20-300 шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 933, DIN 931 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 10 224 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниБолт М18 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болти ГОСТ 7805-70 або DIN 933 можуть виготовлятися з двох варіантів неіржавкої сталі:
- А2 — вітчизняний аналог 20Х13 або 12Х18Н10Т. Витримують перепади температур від -200 до +4250 °C. Виявляють не великі властивості магнітності, тільки працюючи за високих температур. Висока опірність корозії.
- А4 — вітчизняний аналог 10Х17Н13М12, завдяки додаванню 2-3% відсотків молібдену, матеріал повністю незагадковий і опірність корозії більша, ніж у сталі А2. Кріплення здатне працювати за температур від -60 до +4500З.

Технічні характеристики болта М18 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
Р = 2.5 мм;
S = 27 мм;
k = 12 мм;
е = 29.6 мм;
l — від 16 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М18 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
20 |
95.81 |
|
22 |
99.52 |
|
25 |
105.1 |
|
28 |
110.6 |
|
30 |
114.3 |
|
32 |
118 |
|
35 |
123.6 |
|
38 |
129.2 |
|
40 |
132.9 |
|
45 |
142.1 |
|
50 |
152.4 |
|
55 |
162.4 |
|
60 |
172.4 |
|
65 |
182.4 |
|
70 |
192.4 |
|
75 |
202.4 |
|
80 |
212.4 |
|
85 |
222.4 |
|
90 |
232.4 |
|
95 |
242.4 |
|
100 |
252.4 |
|
105 |
262.4 |
|
110 |
272.3 |
|
115 |
282.3 |
|
120 |
292.3 |
|
125 |
302.3 |
|
130 |
312.3 |
|
140 |
332.3 |
|
150 |
352.3 |
|
160 |
372.3 |
|
170 |
392.3 |
|
180 |
412.3 |
|
190 |
432.3 |
|
200 |
452.2 |
|
220 |
492.2 |
|
240 |
532.2 |
|
260 |
572.2 |
|
280 |
612.2 |
|
300 |
652.2 |
Компанія «М-Фреп» виробляє шестигранних болтів із неіржавких сталей марок 20Х13 і 12Х18Н10Т. Кріплення мають сертифікат якості та гарантію 36 місяців. Доставляємо продукцію різними фірмами-перевізниками на всій території України.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Ширина головки | 29.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 27 мм |
- Ціна: від 10 224 ₴/100 шт.



