Болт М16 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болт М16 ГОСТ 7798 виготовлений із неіржавкої сталі класу А2 (аналог 12Х18Н10Т). Має шестигранну головку та повну різь різного кроку.
Є також аналогічні європейські стандарти — DIN 933 и DIN 931. Ці болти можуть бути використані для з'єднання та фіксації в різних конструкціях і в різних сферах. Наприклад, використовується в будівництві (з'єднання конструкцій, схильних до впливу негативних погодних умов), приладобудуванні, верстата та інших сферах. Особливу увагу варто звернути на те, що використовувати з даними болтами можна тільки гайки та шайби, які відповідають по матеріалу виготовлення, діаметру та кроку різі.

Технічні характеристики болта М16 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
Р = 2 мм;
S = 24 мм;
k = 10 мм;
е = 26.2 мм;
l — від 18 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М16 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
18 |
65.54 |
|
20 |
68.49 |
|
22 |
71.44 |
|
25 |
75.87 |
|
28 |
80.29 |
|
30 |
83.24 |
|
32 |
86.19 |
|
35 |
90.62 |
|
38 |
95.04 |
|
40 |
97.99 |
|
45 |
105.7 |
|
50 |
113.6 |
|
55 |
121.5 |
|
60 |
129.4 |
|
65 |
137.3 |
|
70 |
145.2 |
|
75 |
153.1 |
|
80 |
161 |
|
85 |
168.9 |
|
90 |
176.8 |
|
95 |
184.7 |
|
100 |
192.6 |
|
105 |
200.5 |
|
110 |
208.4 |
|
115 |
216.3 |
|
120 |
224.2 |
|
125 |
232.1 |
|
130 |
240 |
|
140 |
255.8 |
|
150 |
271.6 |
|
160 |
287.4 |
|
170 |
303.2 |
|
180 |
319 |
|
190 |
333.8 |
|
200 |
350.6 |
|
220 |
382.2 |
|
240 |
413.8 |
|
260 |
445.4 |
|
280 |
476.9 |
|
300 |
508.5 |
Компанія «М-кріп» пропонує величезний вибір метизної продукції з неіржавкої сталі: болти, гайки, шайби, шпильки, гвинти, саморізи, хомути, шурупи. Величезний вибір готової продукції, все інше ви зможете оформити під замовлення. Виготовляюмо метизи не стандартних розмірів, за наданих кресленнями.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Ширина головки | 26.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 24 мм |
- Ціна: від 6 156 ₴/100 шт.






