


Болт М14 шестигранний DIN 933, DIN 931, ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 4 140 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Болт М14 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болти ГОСТ 7805-70, 7798-70, DIN 933, 931 призначені для роботи в харчовій, хімічній нафтопродуктивній, судновій, авіаційній та автомобільній промисловості. Спільно з ними використовують гайки та шайби виготовлені з того ж матеріалу та мають такий самий розмір, як і болти.
Болты DIN 933 виробляють із неіржавкої марок 20Х13 і 12Х18Н10Т. Їх застосовують у кріпленнях, які зазнають дії агресивних середовищ або перепадів температур. Сумісне з болтами, використовуючи гайки та шайби, виготовлені з того ж матеріалу та мають такі ж розміри.

Технічні характеристики болта М14 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
Р = 2 мм;
S = 21 мм;
k = 8.8 мм;
е = 22.8 мм;
l — від 16 до 300 мм.
Таблиця мас і довжина болта М14 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
16 |
43.98 |
|
18 |
46.21 |
|
20 |
48.45 |
|
22 |
50.69 |
|
25 |
54.05 |
|
28 |
57.4 |
|
30 |
59.64 |
|
32 |
61.87 |
|
35 |
65.24 |
|
38 |
68.59 |
|
40 |
71.25 |
|
45 |
77.3 |
|
50 |
83.35 |
|
55 |
89.39 |
|
60 |
95.44 |
|
65 |
101.5 |
|
70 |
107.5 |
|
75 |
113.6 |
|
80 |
119.6 |
|
85 |
125.7 |
|
90 |
131.7 |
|
95 |
137.8 |
|
100 |
143.8 |
|
105 |
149.9 |
|
110 |
155.9 |
|
115 |
162 |
|
120 |
168 |
|
125 |
174 |
|
130 |
180.1 |
|
140 |
192.2 |
|
150 |
204.3 |
|
160 |
216.4 |
|
170 |
228.5 |
|
180 |
240.6 |
|
190 |
252.7 |
|
200 |
264.7 |
|
220 |
228.9 |
|
240 |
313.1 |
|
260 |
337.6 |
|
280 |
361.5 |
|
300 |
385.7 |
Компанія "М-кріп" пропонує якісні болти ГОСТ 7805 з неіржавкої сталі класу А2 за прийнятними цінами. У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають усю необхідну інформацію щодо кріплення й умов його замовлення. Якщо виникають питання — звертайтеся до наших менеджерів, які без зволікання дадуть відповідь на Ваші питання й порадить із вибором необхідного кріплення. Співпрацюємо з надійними транспортними перевезеннями, доставляємо кріплення по всій Україні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Висота головки | 8.8 мм |
| Ширина головки | 22.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 21 мм |
- Ціна: від 4 140 ₴/100 шт.



