


Болт М12*14-260 шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 933, DIN 931 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 2 244 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Болт М12 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болти ГОСТ 7805-70 або DIN 933 можуть виготовлятися з двох варіантів неіржавкої сталі:
- А2 — вітчизняний аналог 20Х13 або 12Х18Н10Т. Витримують перепади температур від -200 до +4250 °C. Виявляють не великі властивості магнітності, тільки працюючи за високих температур. Висока опірність корозії.
- А4 — вітчизняний аналог 10Х17Н13М12, завдяки додаванню 2-3% відсотків молібдену, матеріал повністю незагадковий і опірність корозії більша, ніж у сталі А2. Кріплення здатне працювати за температур від -60 до +4500З.

Технічні характеристики болта М12 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
Р = 1.75 мм;
S = 18 мм;
k = 7.5 мм;
е = 19.9 мм;
l — від 14 до 260 мм.
Таблиця мас і довжина болта М12 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
14 |
27.89 |
|
16 |
29.48 |
|
18 |
31.12 |
|
20 |
32.76 |
|
22 |
34.4 |
|
25 |
36.86 |
|
28 |
39.32 |
|
30 |
40.96 |
|
32 |
42.59 |
|
35 |
45.34 |
|
38 |
48 |
|
40 |
49.78 |
|
45 |
54.22 |
|
50 |
58.67 |
|
55 |
63.11 |
|
60 |
67.55 |
|
65 |
71.99 |
|
70 |
76.44 |
|
75 |
80.88 |
|
80 |
85.33 |
|
85 |
89.77 |
|
90 |
94.2 |
|
95 |
98.64 |
|
100 |
103.1 |
|
105 |
107.5 |
|
110 |
112 |
|
115 |
116.4 |
|
120 |
120.9 |
|
125 |
125.3 |
|
130 |
129.7 |
|
140 |
138.6 |
|
150 |
147.5 |
|
160 |
156.4 |
|
170 |
165.3 |
|
180 |
174.2 |
|
190 |
183.1 |
|
200 |
191.9 |
|
220 |
209.7 |
|
240 |
227.5 |
|
260 |
245.2 |
Компанія «М-кріп» виробляє шестигранних болтів із неіржавких сталей марок 20Х13 і 12Х18Н10Т. Кріплення мають сертифікат якості та гарантію 36 місяців. Доставляємо продукцію різними фірмами-перевізниками на всій території України.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Ширина головки | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 18 мм |
- Ціна: від 2 244 ₴/100 шт.



