Болт М10 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болт М10 ГОСТ 7798 виготовлений із неіржавкої сталі класу А2 (аналог 12Х18Н10Т). Має шестигранну головку та повну різь різного кроку.
Є також аналогічні європейські стандарти — DIN 933 и DIN 931. Ці болти можуть бути використані для з'єднання та фіксації в різних конструкціях і в різних сферах. Наприклад, використовується в будівництві (з'єднання конструкцій, схильних до впливу негативних погодних умов), приладовбудованні, верстаті та інших сферах. Особливу увагу варто звернути на те, що використовувати з даними болтами можна тільки гайки та шайби, які відповідають по матеріалу виготовлення, діаметру та кроку різі.

Технічні характеристики болта М10 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
Р = 1.5 мм;
S = 16 мм;
k = 6.4 мм;
е = 17.6 мм;
l — від 10 до 200 мм.
Таблиця мас і довжина болта М10 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
10 |
16.68 |
|
12 |
17.82 |
|
14 |
18.96 |
|
16 |
20.1 |
|
18 |
21.23 |
|
20 |
22.37 |
|
22 |
23.51 |
|
25 |
25.22 |
|
28 |
26.92 |
|
30 |
28.52 |
|
32 |
29.43 |
|
35 |
31.28 |
|
38 |
33.18 |
|
40 |
34.36 |
|
45 |
37.45 |
|
50 |
40.53 |
|
55 |
43.62 |
|
60 |
46.7 |
|
65 |
49.79 |
|
70 |
52.87 |
|
75 |
55.96 |
|
80 |
59.04 |
|
85 |
62.13 |
|
90 |
65.21 |
|
95 |
68.3 |
|
100 |
71.38 |
|
105 |
74.47 |
|
110 |
77.55 |
|
115 |
80.63 |
|
120 |
83.72 |
|
125 |
86.8 |
|
130 |
89.89 |
|
140 |
96.06 |
|
150 |
102.18 |
|
160 |
108.38 |
|
170 |
114.58 |
|
180 |
120.68 |
|
190 |
126.88 |
|
200 |
133.08 |
Компанія «М-Фреп» пропонує величезний вибір метизної продукції з неіржавкої сталі: болти, гайки, шайби, шпильки, гвинти, саморізи, хомути, шурупи. Величезний вибір готової продукції, все інше ви зможете оформити під замовлення. Виготовляюмо метизи не стандартних розмірів за наданих кресленнями.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 17.6 мм |
| Висота головки | 6.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 16 мм |
- Ціна: від 1 404 ₴/100 шт.






