


Болт М8 шестигранний DIN 933, DIN 931, ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 264 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Болт М8 неіржавкий шестигранний ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933
Болти ГОСТ 7805-70, 7798-70, DIN 933, 931 призначені для роботи в харчовій, хімічній нафтопродуктивній, судновій, авіаційній та автомобільній промисловості. Спільно з ними використовують гайки та шайби виготовлені з того ж матеріалу та мають такий самий розмір, як і болти.
Болты DIN 933 виробляють із неіржавкої марок 20Х13 і 12Х18Н10Т. Їх застосовують у кріпленнях, які зазнають дії агресивних середовищ або перепадів температур. Сумісне з болтами, використовуючи гайки та шайби, виготовлені з того ж матеріалу та мають такі ж розміри.

Технічні характеристики болта М8 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
Р = 1.25 мм;
S = 13 мм;
k = 5.3 мм;
е = 14.2 мм;
l — від 8 до 100 мм.
Таблиця мас і довжина болта М8 ГОСТ 7798-70, 7805-70 DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
8 |
8.668 |
|
10 |
9.394 |
|
12 |
10.12 |
|
14 |
10.85 |
|
16 |
11.57 |
|
18 |
12.3 |
|
20 |
13.02 |
|
22 |
13.52 |
|
25 |
14.84 |
|
28 |
16.33 |
|
30 |
17.12 |
|
32 |
17.91 |
|
35 |
19.09 |
|
38 |
20.28 |
|
40 |
21.07 |
|
45 |
23.04 |
|
50 |
25.02 |
|
55 |
26.99 |
|
60 |
28.97 |
|
65 |
30.94 |
|
70 |
32.91 |
|
75 |
34.89 |
|
80 |
36.86 |
|
85 |
38.84 |
|
90 |
40.81 |
|
95 |
42.79 |
|
100 |
44.76 |
Компанія "М-кріп" пропонує якісні болти ГОСТ 7805 з неіржавкої сталі класу А2 за прийнятними цінами. У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають усю необхідну інформацію щодо кріплення й умов його замовлення. Якщо виникають питання — звертайтеся до наших менеджерів, які без зволікання дадуть відповідь на Ваші питання й порадить із вибором необхідного кріплення. Співпрацюємо з надійними транспортними перевезеннями, доставляємо кріплення по всій Україні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Висота головки | 5.3 мм |
| Ширина головки | 14.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 13 мм |
- Ціна: від 264 ₴/100 шт.



