



Гвинти М10 DIN 7380, ISO 7380, ГОСТ 28963-91 з напівкруглою головкою, клас міцності 10.9
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гвинт М10 ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою головкою, клас міцності 10.9
Гвинт підвищеної міцності М10 ISO 7380 з головкою напівсферичної форми. Має поглиблення під шестигранний або Torx ключ. Застосовується в меблевій галузі, а також для з'єднання пакета деталей у різних сферах виробництва. Найчастіше застосовується разом із гайками та шайбами відповідного розміру та того ж матеріалу.
Гвинти ГОСТ 28963-91 мають аналог міжнародного класу DIN 7380, ISO 7380. Кріплення може мати шестигранну форму шліца або ж зіркувату (TORX). Монтаж/демонтаж гвинтів виробляють за допомогою викруток відповідного розміру та форми.

Технічні розміри гвинта М10 ГОСТ 28963-91, DIN 7380:
P – крок різі 1.5 мм;
dk – діаметр головки 17.5 мм;
k – висота головки 5.5 мм;
S – розмір під ключ 6 мм;
L – довжина гвинта від 12 до 80 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М10 ISO 7380:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
12 |
19.9 |
|
16 |
20.9 |
|
20 |
22.9 |
|
25 |
33.15 |
|
30 |
27.9 |
|
35 |
30.40 |
|
40 |
32.9 |
|
45 |
36.1 |
|
50 |
39.3 |
|
55 |
42.5 |
|
60 |
45.7 |
|
70 |
51.2 |
|
80 |
52.1 |
Компанія "М-кріп" пропонує гвинти ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 виготовлені з стали марки 40Х. Є широкий асортимент кріплень на складі: гвинти, болти, гайки, шайби, шпильки. Здійснюємо доставку упродовж трьох — п'яти днів. З питань, що виникли, звертайтеся до наших менеджерів, вони нададуть вам якісну консультацію! Чекаємо на ваші дзвінки!


| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 17.5 мм |
| Висота головки | 5.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
- Ціна: 888 ₴



