Гвинт М8 ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою головкою, клас міцності 10.9
Гвинти DIN 7380, ISO 7380, ГОСТ 28963-91 мають головку у формі півкруга та два варіанти виготовлення шліца:
- У формі правильного шестигранника;
- Зіркиватої форми (TORX).
Гвинти, аналогічні стандарту DIN 7380, також виробляють по ГОСТ 28963-91. Матеріалом для їх виготовлення може бути вуглецева або неіржавка сталь. Технічні характеристики кріплення повністю відповідають заявленим у стандарті.

Технічні розміри гвинта М8 ГОСТ 28963-91, DIN 7380:
P – крок різі 1.25 мм;
dk — діаметр головки 14 мм;
k – висота головки 4.4 мм;
S — розмір під ключ 5 мм;
L – довжина гвинта від 10 до 80 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М8 ISO 7380:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
10 |
6.23 |
|
12 |
6.96 |
|
16 |
8.22 |
|
20 |
9.62 |
|
25 |
11.02 |
|
30 |
12.82 |
|
35 |
14.13 |
|
40 |
15.76 |
|
45 |
18.6 |
|
50 |
20.04 |
|
55 |
20.4 |
|
60 |
22.19 |
|
70 |
23.27 |
|
80 |
24.34 |
Компанія "М-кріп" реалізує гвинтів DIN 7380, ISO 7380, ГОСТ 28963-91 зі сталей марок 40Х і 45. Виробництво гвинтів повністю автоматизоване, що неабияк зменшує ризик заводського браку продукції. Допоможемо виготовити кріплення нестандартних розмірів за наданим кресленням.


| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Висота головки | 4.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
- Ціна: 888 ₴







