Гвинт М6 ГОСТ 28963-91, DIN 7380, ISO 7380 з напівкруглою головкою, клас міцності 10.9
Гвинт підвищеної міцності М3 ISO 7380 з головкою напівсферичної форми. Має поглиблення під шестигранний або Torx ключ. Застосовується в меблевій галузі, а також для з'єднання пакета деталей у різних сферах виробництва. Найчастіше застосовується разом із гайками та шайбами відповідного розміру та того ж матеріалу.
Виготовляють гвинти з високоякісних вуглецевих або легованих сталей марки 40Х. Після виготовлення кріплення піддають термообробці для досягнення класу міцності 10.9.

Технічні розміри гвинта М6 ГОСТ 28963-91, DIN 7380:
P – крок різі 1 мм;
dk – діаметр головки 10.5 мм;
k – висота головки 3.3 мм;
S – розмір під ключ 4 мм;
L – довжина гвинта від 8 до 80 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М6 ISO 7380:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
8 |
2.8 |
|
10 |
3.05 |
|
12 |
3.55 |
|
16 |
3.81 |
|
20 |
4.08 |
|
25 |
4.98 |
|
30 |
5.7 |
|
35 |
6.5 |
|
40 |
7.37 |
|
45 |
8.46 |
|
50 |
8.46 |
|
55 |
8.89 |
|
60 |
9.49 |
|
70 |
10.06 |
|
80 |
10.08 |
Ми займаємося постачаннями якісного кріплення від європейських і вітчизняних виробників багато років. Тому ми є одним із найкращих постачальників в Україні. Багато підприємства залишилися задоволені співпраці з нами, високим рівнем якості продукції та швидкістю виконання замовлень.


| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10.5 мм |
| Висота головки | 3.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
- Ціна: 888 ₴







