


Гвинт М16 DIN 6912 з низькою циліндричною головкою та внутрішнім шестигранником
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гвинти DIN 6912 М16 з циліндричною низькою головкою під шестигранний ключ, клас міцності 8.8
Гвинти, вироблені за стандартом DIN 6912, вирізняються головкою має циліндричну форму та зменшену висоту. Завдяки цьому є можливість, використовуючи надійний шліц під шестигранник — зменшити вагу та розміри одержуваних конструкцій.
Гвинт із низькою головкою, на торці якої розташоване заглиблення під внутрішній шестигранник має клас міцності 8.8, у такий спосіб, надаючи можливість використання в навантажених з'єднаннях.
Сфера застосування гвинтів DIN 6912 дуже різноманітна. Їх застосовують у меблевій, авіаційній, суднобудівній та машинобудівній промисловості. Цей кріплення використовують для з'єднання деталей у навантажених частинах конструкції, оскільки високий клас міцності дає змогу їм витримувати великі навантаження.

Технічні характеристики гвинта М16 DIN 6912:
P – 2 мм;
Dk — 24 мм;
k – 10 мм;
S – 14 мм;
L – від 25 до 150 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М16 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
25 |
56.6 |
|
30 |
63 |
|
35 |
69.7 |
|
40 |
78.7 |
|
45 |
80.5 |
|
50 |
91.5 |
|
55 |
99.5 |
|
60 |
107 |
|
70 |
122 |
|
80 |
140 |
|
90 |
154 |
|
100 |
169 |
|
140 |
226 |
|
150 |
242 |
Компанія "М-креп" пропонує широкий вибір гвинтів DIN 6912 за привабливою ціною від європейських виробників. Якість реалізованого нами кріплення оцінили багато компаній і фірми України. Гвинт під внутрішній шестигранник постачається з неіржавкої або вуглецевої сталі. Доставляємо товар зручним для вас способом на всій території України.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина гвинта | 6 - 40 мм |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Матеріал виготовлення | сталь вуглецева якісна |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарт | DIN 6912 |
- Ціна: 888 ₴



