


Гвинт М12*16-100 DIN 6912 з низькою циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гвинти DIN 6912 М12 з циліндричною низькою головкою під шестигранний ключ, клас міцності 8.8
Гвинти, що мають циліндричну головку зменшеної висоти та шестигранний шліц під біту, відповідають європейському стандарту якості DIN 6912.
Такий тип шліца дає змогу прикладати до кріплення максимально можливе зусилля затягування під час монтажу, що сприяє надійнішому з'єднанню деталей. Монтаж/демонтаж конструкції здійснюється за допомогою спеціального пневматичного приладу або викруткою, що має відповідний розмір і форму.

Технічні характеристики гвинта М12 DIN 6912:
P – 1.75 мм;
Dk – 18 мм;
k – 7.5 мм;
S – 10 мм;
L – від 16 до 100 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М12 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
16 |
22.3 |
|
20 |
25.5 |
|
25 |
29.5 |
|
30 |
32.5 |
|
35 |
36.5 |
|
40 |
40 |
|
45 |
43.89 |
|
50 |
48 |
|
55 |
53.5 |
|
60 |
57 |
|
70 |
65 |
|
80 |
72 |
|
90 |
80 |
|
100 |
88 |
Гвинти з низькою циліндричною головкою здійснюються з підвищеною точністю в класі міцності 8.8 Вироби, виготовлені з легованої сталі, за бажанням замовника можуть бути покриті цинковим шаром.
Для замовлення гвинта М12 з внутрішнім шестигранником — core з нашими менеджерами за контактними телефонами.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
- Ціна: 888 ₴



