


Гвинт М8*10-100 DIN 6912 з низькою циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гвинти DIN 6912 М8 з циліндричною низькою головкою під шестигранний ключ, клас міцності 8.8
Гвинти, виготовлені за стандартом DIN 6912мають низку певних технічних характеристик:
- Циліндрична головка зменшеної висоти;
- Шліц у формі правильного шестигранника;
- Повна або часткова різь.
Цей тип гвинтів знайшов своє застосування в конвеєрній збірці, машинобудуванні, меблевої промисловості. Через зменшену висоту головки кріплення також несуттєво зменшився його вага, що призвело до використання гвинтів DIN 6912 в авіа- та суднобудуванні, де дуже важливо контролювати вагу кінцевого виробу.

Технічні характеристики гвинта М8 DIN 6912:
P – 1.25 мм;
Dk — 13 мм;
k – 5 мм;
S — 6 мм;
L – від 10 до 100 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М8 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
10 |
7.2 |
|
12 |
7.7 |
|
14 |
8.2 |
|
16 |
8.8 |
|
20 |
10.2 |
|
25 |
12.5 |
|
30 |
14 |
|
35 |
15.7 |
|
40 |
17.5 |
|
45 |
19.5 |
|
50 |
21.5 |
|
55 |
23.5 |
|
60 |
25.3 |
|
70 |
29.1 |
|
80 |
32.8 |
|
90 |
33 |
|
100 |
40 |
"М-кріп" пропонує купити гвинти DIN 6912 клас міцності яких 8.8. Реалізуємо величезну кількість металів: болти, шайби, гайки, шпильки, гвинти, штифты. Допоможемо виготовити деталь будь-якої складності за наданим кресленням. Здійснюємо постачання в будь-який регіон країни. На всі ваші питання дадуть змогу наші менеджери. Будемо раді вашому дзвінку!



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
- Ціна: 888 ₴



