


Гвинт М10*16-100 мм DIN 6912 з низькою циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гвинти DIN 6912 М10 з циліндричною низькою головкою під шестигранний ключ, клас міцності 8.8
Гвинти, вироблені за стандартом DIN 6912, вирізняються головкою має циліндричну форму та зменшену висоту. Завдяки цьому є можливість, використовуючи надійний шліц під шестигранник — зменшити вагу та розміри одержуваних конструкцій.
Гвинт із низькою головкою, на торці якої розташоване заглиблення під внутрішній шестигранник має клас міцності 8.8, у такий спосіб, надаючи можливість використання в навантажених з'єднаннях.
Сфера застосування гвинтів DIN 6912 дуже різноманітна. Їх застосовують у меблевій, авіаційній, суднобудівній та машинобудівній промисловості. Цей кріплення використовують для з'єднання деталей у навантажених частинах конструкції, оскільки високий клас міцності дає змогу їм витримувати великі навантаження.

Технічні характеристики гвинта М10 DIN 6912:
P – 1.5 мм;
Dk – 16 мм;
k – 6.5 мм;
S – 8 мм;
L – від 16 до 100 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М10 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
16 |
15.5 |
|
20 |
17.9 |
|
25 |
20.2 |
|
30 |
22 |
|
35 |
25.5 |
|
40 |
28.5 |
|
45 |
30.6 |
|
50 |
34.8 |
|
55 |
37.3 |
|
60 |
40.3 |
|
70 |
46 |
|
80 |
52.5 |
|
90 |
57.8 |
|
100 |
63.1 |
Компанія "М-креп" пропонує широкий вибір гвинтів DIN 6912 за привабливою ціною від європейських виробників. Якість реалізованого нами кріплення оцінили багато компаній і фірми України. Гвинт під внутрішній шестигранник постачається з неіржавкої або вуглецевої сталі. Доставляємо товар зручним для вас способом на всій території України.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 6.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина гвинта | 6 - 40 мм |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Матеріал виготовлення | сталь вуглецева якісна |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарт | DIN 6912 |
- Ціна: 888 ₴



