


Гвинт М5 DIN 6912 з низькою циліндричною головкою та внутрішнім шестигранником
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гвинти DIN 6912 М5 з циліндричною низькою головкою під шестигранний ключ, клас міцності 8.8
Гвинти, виготовлені за стандартом DIN 6912мають низку певних технічних характеристик:
- Циліндрична головка зменшеної висоти;
- Шліц у формі правильного шестигранника;
- Повна або часткова різь.
Цей різновид гвинтів знайшов своє застосування в конвеєрній збірці, машинобудуванні, меблевої промисловості. Через зменшену висоту головки кріплення також несуттєво зменшився його вага, що призвело до використання гвинтів DIN 6912 в авіа- та суднобудуванні, де дуже важливо контролювати вагу кінцевого виробу.

Технічні характеристики гвинта М5 DIN 6912:
P – 0.8 мм;
Dk – 8.5 мм;
k – 3.5 мм;
S – 4 мм;
L – від 6 до 70 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М5 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
6 |
1.4 |
|
8 |
1.9 |
|
10 |
2.2 |
|
12 |
2.5 |
|
14 |
2.8 |
|
16 |
3.1 |
|
20 |
3.7 |
|
25 |
4.4 |
|
30 |
5.1 |
|
35 |
5.8 |
|
40 |
6.6 |
|
45 |
7.05 |
|
50 |
7.3 |
|
60 |
9 |
|
70 |
10.7 |
"М-кріп" пропонує купити гвинти DIN 6912 клас міцності яких 8.8. Реалізуємо величезну кількість метизів: болти, шайби, гайки, шпильки, гвинти, штифты. Допоможемо виготовити деталь будь-якої складності за наданим кресленням. Здійснюємо постачання в будь-який регіон країни. На всі ваші питання дадуть змогу наші менеджери. Будемо раді вашому дзвінку!



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Конічний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
- Ціна: 888 ₴



