


Болт М8 х 8 -120 ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933, клас міцності 5.8
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 720 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Болт шестигранний М8 х 8-120 ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70, DIN 931, DIN 933, клас міцності 5.8
Болт являє собою стрижень у формі циліндра. Крутний момент передає головка у формі шестигранника. Для з'єднання деталей за допомогою болта його вставляють у наскрізний отвір, після чого на різь болта накручують гайку та за допомогою неї стягують деталі.Болти із шестигранною головкою — часто використовуване кріплення у виробництві меблів, будівництві, машинобудуванні та інших конструкціях, з'єднання яких можуть бути схильні до впливу різних навантажень (динамічних, статичних або циклічних). Також прикладом використання болтів є у разі тиску фланцові з'єднання ємностей і апаратів, рухові установки.
Для забезпечення більшої стійкості в агресивних середовищах і захисту кріплення від дрібних пошкоджень на болти може бути нанесене цинкове покриття.
Технічні характеристики болта М8 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
Р = 1.25 мм;
S = 13 мм;
k = 5.3 мм;
е = 14.2 мм;
l — від 8 до 100 мм.
Клас міцності 5.8.
Таблиця мас і довжина болта М8 ГОСТ 7798-70, 7805-70, DIN 931, 933:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
8 |
8.668 |
|
10 |
9.394 |
|
12 |
10.12 |
|
14 |
10.85 |
|
16 |
11.57 |
|
18 |
12.3 |
|
20 |
13.02 |
|
22 |
13.52 |
|
25 |
14.84 |
|
28 |
16.33 |
|
30 |
17.12 |
|
32 |
17.91 |
|
35 |
19.09 |
|
38 |
20.28 |
|
40 |
21.07 |
|
45 |
23.04 |
|
50 |
25.02 |
|
55 |
26.99 |
|
60 |
28.97 |
|
65 |
30.94 |
|
70 |
32.91 |
|
75 |
34.89 |
|
80 |
36.86 |
|
85 |
38.84 |
|
90 |
40.81 |
|
95 |
42.79 |
|
100 |
44.76 |
Для уточнення способу оплати та доставки, наявності, ціни та інших цікавих моментів звертайтеся з нашими менеджерами. Необхідне кріплення, які відрізняються від нормативів — звертайтеся: ми можемо виконати нестандартне кріплення за кресленням.
Ми обробляємо замовлення максимально швидко та працюємо з багатьма транспортними компаніями, щоб кожен клієнт отримав кріплення в термін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14.2 мм |
| Висота головки | 5.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 |
| Клас точності | А, В |
| Довжина болта | 8 - 120 мм |
| Марка стали | 10, 10кп, 20, 20кп |
- Ціна: від 720 ₴/100 шт.



