Гайка шпинтона 30.21.103
Ми маємо достатні виробничі потужності та професійний кваліфікований персонал, тому якість, що виготовляються нами гайок шпинтона 30.21.103, є на високому рівні, що підтверджує багаторічними постачаннями кріплення за кордоном.
Отже, вибираючи «М-Фреп», ви отримуєте доступні за ціною, але гарантовано якісні елементи кріплення, ретельно перевірені перед продажем у власній лабораторії компанії.
Гайка шпинтона 30.21.103, 43338, 11725-н використовується в центральному ресорному підвішуванні (ЦРП) призначена для затягування втулки шпонтона через тарілчасту шайбу (пружину) у вузлі буксового підвішування візків пасажирських, багажних і вагонів ресторанів. Застосовується в візках КВЗ-ЦНІЇ I-го та II-го типу, , а також у візках ЦМВ і КВЗ-5. Гайки шпинану 30-21-103, 43338 виготовлені за технологією напівгарячого формування, що підвищує зносостійкість і довговічність.
- Матеріал — сталь 3сп2 ГОСТ 380-88
- Діаметр фланця 130 мм.
- Шестигранник S=85 мм.
- Резьба — М64х6.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Метрична різьба, М | 64 мм |
| Крок різьби | 6 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Клас міцності | 4 |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 39 мм |
| Розмір під ключ | 85 мм |
| Вага | 1.255 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид гайки | Гайка шпинтона |
- Ціна: 1 400 ₴






Відправка з 16 квітня 2026
