Рим-болт М42 по DIN 580, ГОСТ 4751-73 неіржавка сталь А2 та А4
Для кріплення вантажу під час транспортування або підіймання застосовують спеціальне кріплення — римболт. Його прикручують до вантажу, який неможливо підняти методом обв'язування, наприклад, складної форми або зі зміщеним центром тяжіння.
Такелажний елемент складається зі стрижня з різзю та замкнутого кільця замість головки. Кільце найчастіше має круглу форму, але можуть стикатися й еліптичні елементи. Стрижень вкручується в основу вантажу, найчастіше в спеціально підготовлений отвір із різзю, а кільце залишається на поверхні. У нього вставляють гак або протягують трос для подальших робіт.
За стандартом din 580 рим-болт виконується з поцинкованої сталі методом кування. Попри складність такого процесу, вдається отримувати вироби підвищеної міцності та з більш суворим дотриманням розмірів, ніж під час штампування. Цинкове покриття захищає від корозії під час експлуатації в умовах підвищеної вологості.

Розміри болтів М42 DIN 580, мм
Крок різі дорівнює 4.5.
Діаметр виступу d2 = 85.
Висота болта без різі h=147.
Кільце рим-болта має діаметр зовнішній d3 =144, внутрішній d4 = 80, товщину k=32.
Пропонуємо придбати рим-болти з неіржавких сталей. Також є великий асортимент стандартного кріплення. Метизи, відмінні від стандартів, виготовимо під замовлення. Працюємо по всій Україні.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Робоче навантаження | 7 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вага | 4.03 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 147 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 80 мм |
| Діаметр підстави | 85 мм |
- Ціна: 88 888 ₴







