Рим-болт М24 за DIN 580, ГОСТ 4751-73 неіржавка сталь А2 та А4
Рим-болт DIN 580 призначений для створення надійних з'єднань у такелажних і вантажних конструкціях, експлуатація яких проходить в умовах агресивного впливу.
Конструктивно цей вид метізу являє собою стрижень із повною різзю, що закінчується кільцем. Виготовляється римболт із високоміцних аустенітних сталей. Вони:
- належать до числа екологічно безпечних;
- витримують вплив корозії;
- практично не магнітяться.
До складу сталі марки А4 додатково вмикається молібден, що дає змогу застосовувати кріплення навіть в умовах впливу на нього кислот і лужних сумішей.
Рим-болт DIN 580 має високу стерпність динамічних навантажень і може зберігати свої характеристики в температурному діапазоні від -60 до 450 °C. У процесі застосування кріплення не рекомендується поєднувати його з виробами, виготовленими з вуглецевих сталей. Під час експлуатації таких метизів переміщення вантажу можливе тільки після їх попередньої фіксації.
Завдяки своїй екологічності цей вид металів потрібний у:
- фармацевтике;
- харчової промисловості;
- машинобудівній галузі;
- авіабудуванні.

Розміри болтів М24 DIN 580, мм
Крок різі дорівнює 3.
Діаметр виступу d2=50.
Висота болта без різі h=90.
Кільце рим-болта має діаметр зовнішній d3 = 90, внутрішній d4 = 50, товщину k=20.
Пропонуємо придбати рим-болти з неіржавких сталей. Також є великий асортимент стандартного кріплення. Метизи, відмінні від стандартів, виготовимо під замовлення. Працюємо по всій Україні.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Робоче навантаження | 1.8 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вага | 0.84 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 90 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 50 мм |
| Діаметр підстави | 50 мм |
- Ціна: 8 888 ₴







