Гвинт М12 DIN 6912 неіржавкий із циліндричною головкою зменшеної висоти та внутрішнім шестигранником, А2/А4
Сфера застосування: Гвинт DIN 6912 з циліндричною низькою головкою та внутрішнім шестигранником під ключ застосовується в приладобудуванні, будівництві, у промисловому виробництві. Для кріплення деталей цей болт монтується в заздалегідь підготовлений отвір або із застосуванням гайки та шайби.
Опис: Гвинт DIN 6912 має низьку головку із шестигранним заглибленням для спеціального ключа, різь не повна. Під час виготовлення гвинта din 6912 використовують неіржавкі сталі з оцинкованим покриттям, сплави з високим вмістом вуглецю.
Особливості: Гвинт має високу антикорозійну стійкість і вирізняється міцністю за низьких температур.

Нижче наведені технічні характеристики гвинта М12 DIN 6912:
P – 1.75 мм;
dk – 18 мм;
k – 7.5 мм;
S – 10 мм;
L – від 16 до 100 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М12 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
16 |
22.3 |
|
20 |
25.5 |
|
25 |
29.5 |
|
30 |
32.5 |
|
35 |
36.5 |
|
40 |
40 |
|
45 |
43.89 |
|
50 |
48 |
|
55 |
53.5 |
|
60 |
57 |
|
70 |
65 |
|
80 |
72 |
|
90 |
80 |
|
100 |
88 |
Вартість, варіанти фасування та додаткову цікаву інформацію про гвинти з внутрішнім шестигранником DIN 6912 уточнюйте в наших менеджерів.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 7.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






