


Гвинт М10 під шестигранник DIN 6912 з циліндричною низькою головкою з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гвинт М10 DIN 6912 неіржавкий із циліндричною головкою зменшеної висоти та внутрішнім шестигранником, А2/А4
- Виготовляється з поцинкованої кислостійкої сталі.
- Гвинт DIN 6912 виробляється з маленькою круглою головкою з внутрішнім шестигранником.
- На основі болта нарізана неповна метрична різь.
- Може використовуватися для з'єднання широких елементів.
- Активно використовується в машинобудуванні та ливарній промисловості.
- Також може застосовуватися промислово-виробничих галузей.
- Рекомендується використовувати спільно з оцинкованими гайками та шайбами.
- Виготовляється із хімічно стійких компонентів.
- Використовується для з'єднання подовжених конструкцій, коли повна різь не потрібна, це можуть бути котли опалення, встановлювальні пилки, вертикальні стійки в магазинах, труби газопроводу тощо.
- Принцип закручування полягає в такому: якщо необхідна різь, то її можна нарізати тільки на другій частині сполучного виробу, після чого він просто вкручується.
- Без наявності різі біля сполучного матеріалу, скріпити дві частини можна за допомогою гайки та шайби, які підбираються відповідно до діаметра болта.
- Загалом цей болт використовують для з'єднання великих елементів.

Нижче наведені технічні характеристики гвинта М10 DIN 6912:
P – 1.5 мм;
dk – 16 мм;
k – 6.5 мм;
S – 8 мм;
L – від 16 до 100 мм
Таблиця мас і довжина гвинта М10 DIN 6912:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
16 |
15.5 |
|
20 |
17.9 |
|
25 |
20.2 |
|
30 |
22 |
|
35 |
25.5 |
|
40 |
28.5 |
|
45 |
30.6 |
|
50 |
34.8 |
|
55 |
37.3 |
|
60 |
40.3 |
|
70 |
46 |
|
80 |
52.5 |
|
90 |
57.8 |
|
100 |
63.1 |
Компанія "М-кріп" реалізує гвинти DIN 6912 виготовлених із неіржавких сталей марок: А2 та А4. Пропонуємо широкий вибір метизної продукції: болти, гвинти, шайби, гайки, шпильки. Телефонуйте, ми відповістьмо на всі ваші питання та надамо вам якісну консультацію.



Інформація не призначена для копіювання. Повністю ознайомитися з нею Ви можете за посиланням: http://www.best-krepeg.ru/chad/vint/din6912/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 6.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴



